ashtanga vinyasa jóga

Jedná se o metodu, která kombinuje sled přesně cvičených sérií ásan s dynamickým přecházením – vinyásami – mezi jednotlivými pozicemi, a používá specifický rytmický klidný a hluboký způsob dýchání – technika Ujjayi. Při praxi se učíme synchronizovat pohyb s hlubokým dechem. Více o ashtanga vinyasa józe

Aktuální rozvrh

pondělí  18.00–19.30
Bělá nad Svitavou
Hathajóga
úterý  16.30-18.00
Pfeferonka Yoga centrum
Lekce pro začátečníky a mírně pokročilé
středa7.00-9.00
Yoga Lokah
Mysore lekce
 19.30-21.00
Pfeferonka Yoga centrum
Mysore lekce
čtvrtek7.00-9.00
studio Pfeferonka
Mysore lekce
 18.45 - 20.00
Paleček Boskovice
Lekce pro začátečníky a mírně pokročilé

Ceník

200 KčDrop in lekce (v délce trvání 90 minut)
200 KčMysore lekce (v délce trvání 120 minut)
900 KčIndividuální lekce (75–90 minut)
1 800 KčPermanentka na 10 vstupů

Místa, kde učím

 

Která lekce je vhodná?

Lekce pro začátečníky a mírně pokročilé – lekce je určena všem, kdo se chtějí dozvědět úplné základy praxe, potřebují více teoretického vysvětlení k jednotlivým pozicím - jak je dělat správně, jak dýchat, jak používat dno pánevní, jak pracovat se středem apod. Většinou jsou tyto lekce formou uzavřeného kurzu - min. 8 lekcí. Vřele doporučuji projít si na počátku praxe tímto kurzem, a pak přejít na mysore lekce.

Mysore lekce – jsou určeny těm, kdo to myslí s praxí alespoň trochu vážně. Jsou to lekce nevedené, tj. každý praktikuje dle svého dechu a je instruován podle svých individuálních předpokladů. Takto se právě ashtanga vinyasa praktikuje na celém světě. Nejvíce doporučené lekce!!!

Hathajóga – lekce klasické jógy jsou vhodnou formou praxe pro každého bez omezení. Narozdíl od dynamických praxí je lekce v pomalejším rytmu, je dostupná všem věkovým kategoriím, ale i lidem s případnými zdravotními problémy či tělesnými omezeními. Terapeutický přístup.