ashtanga vinyasa jóga

Jedná se o metodu, která kombinuje sled přesně cvičených sérií ásan s dynamickým přecházením – vinyásami – mezi jednotlivými pozicemi, a používá specifický rytmický klidný a hluboký způsob dýchání – technika Ujjayi. Při praxi se učíme synchronizovat pohyb s hlubokým dechem. Více o ashtanga vinyasa józe

Aktuální rozvrh

pondělí  18.00–19.30
Bělá nad Svitavou
Hathajóga
úterý  17.00-18.15
Pfeferonka Yoga centrum
Lekce pro začátečníky a mírně pokročilé
19.15 - 20.15
Yoga Lokah
Volná vinyása
středa7.00 - 9.00
Yoga Lokah
Mysore lekce
  19.15-20.45
Pfeferonka Yoga centrum
Mysore lekce
čtvrtek7.00-9.00
studio Pfeferonka
Mysore lekce
 18.30 - 20.00
Yoga Boskovice
Lekce pro začátečníky a mírně pokročilé

Ceník

200 KčDrop in lekce (v délce trvání 90 minut)
200 KčMysore lekce (v délce trvání 120 minut)
1000 KčIndividuální lekce (75–90 minut)
1 800 KčPermanentka na 10 vstupů

Místa, kde učím

 

Která lekce je vhodná?

Lekce pro začátečníky a mírně pokročilé – lekce je určena všem, kdo se chtějí dozvědět úplné základy praxe, potřebují více teoretického vysvětlení k jednotlivým pozicím - jak je dělat správně, jak dýchat, jak používat dno pánevní, jak pracovat se středem apod. Většinou jsou tyto lekce formou uzavřeného kurzu - min. 8 lekcí. Vřele doporučuji projít si na počátku praxe tímto kurzem, a pak přejít na mysore lekce.

Mysore lekce – jsou určeny těm, kdo to myslí s praxí alespoň trochu vážně. Jsou to lekce nevedené, tj. každý praktikuje dle svého dechu a je instruován podle svých individuálních předpokladů. Takto se právě ashtanga vinyasa praktikuje na celém světě. Nejvíce doporučené lekce!!!

Hathajóga – lekce klasické jógy jsou vhodnou formou praxe pro každého bez omezení. Narozdíl od dynamických praxí je lekce v pomalejším rytmu, je dostupná všem věkovým kategoriím, ale i lidem s případnými zdravotními problémy či tělesnými omezeními. Terapeutický přístup.

Volná vinyása - lekce je experimentální, lze ji nazvat laboratoř. Je vhodná pro mírně pokročilé. Zabavíme se tématickými krátkými lekcemi, které budou zaměřeny na různé partie těla - zaklánění, otvírání kyčlí, posílení ramen a středu, inverzní pozice. Základem je stále dynamická praxe ashtanga vinyásy.