Detox víkend s hathajógou – Katka

19. 05. 2023 - 21. 05. 2023 | retreat centrum Bělá nad Svitavou

jemná hathajógová praxe, dechové techniky k pročištění organismu, detoxikační strava upravena přesně na míru pro tento víkend, meditace a psychická průprava na nedělní očistu šankha prakšálanou, hluboká relaxace s hudebním doprovodem

Relaxačně-očistný víkend v květnu je určen všem, kteří chtějí restartovat svůj organismus po zimním období. Budeme se věnovat dýchání, jemné praxi a jógovým technikám očisty těla. V pátek a sobotu budeme proplouvat jemnější hathajógovou praxí k posílení organismu a k posílení konkrétních partií těla - kyčle, páteř, ramena, střed. Hathajógovou praxi pěkně proložíme očistnými dechovými technikami, které napomohou detoxikaci. Samozřejmostí je i doprovodná detoxikační strava, kterou nám bude během víkendu připravovat skvělá Světlana Synáková.

V neděli pak společně pročistíme tělo jógickou technikou zvanou šankha prakšálana. Tato očista je velmi vhodná v jarním a podzimním období a zcela pročistí trávicí trakt. Po očistě a ajurvédském obědě, vhodném právě při této očistě, zrelaxujeme tělo jemnou jinovou praxí a technikou jógového spánku - jóganidrou. Terapeutický víkend.

4.500,- kč

Rezervovat místo si můžeš i na e-mailu rujana@email.cz nebo telefonu 776 550 524.

Více fotografií z minulých workshopů k nahlédnutí ve fotogalerii.