Aštangový letní kemp

14. 07. 2024 - 21. 07. 2024 | retreat centrum Bělá nad Svitavou

dech, prána, mysore praxe, vedené praxe, práce se sny, legrace a letní atmosféra

Letošní aštangový kemp bude vcelku speciální, jelikož jsem přizvala svého kamaráda a skvělého člověka Petra Smila. Petr je velmi zkušený učitel s letitou praxí, věnuje se Pranavashya józe podle Vinaye Kumara, a je také velmi srdečný a moudrý člověk. Tématicky se budeme v letošním týdnu na kopečku věnovat "práně", tedy životní síle. Jejím využítím v praktické ásanové praxi, ale i v méně vědomých vrstvách našeho bytí - ve snech.
Vy máte možnost účastnit se celého týdne (vřele doporučuji) - tedy od neděle do neděle, nebo zkráceného týdne od středy do neděle, jiné možnosti letos nebudou. Od čtvrtka vás bude ve speciálních odpoledních lekcích provádět Petr. V průběhu celého týdne budou ranní Mysore praxe - s Katkou R., nebo vedené lekce s Borisem Vírou. Odpoledne budou tematické praxe. Letošní týden nám také zpestří Boris svými hudebními terapeutickými vstupy nebo doprovody při lekcích, na což se jistě všichni velmi těší. Letošní kemp bude zkrátka opět plný, inspirativní a samozřejmě v letním odpočinkovém duchu. Bude promítání, bude hudba, bude kvalitní vedení. My se na Vás již velmi těšíme.

Petr Smil:
"Cvičení jógy nevedu tak, aby lidé napodobovali můj pohyb anebo cvičili podle mého dechu, ale naopak – učím je zaujímat pozice samostatně, s respektováním svých dispozic a s ohledem na vlastní vnitřní vedení. Cílem je skrze pohyb a dech vstupovat do hlubších rovin přítomnosti, čímž vytváříme prostor pro přirozený rozvoj vědomí, sebeuvědomění, sebeuskutečnění …"

16.500,- celý týden
10.000,- středa - neděle
Cena zahrnuje ubytování, program, lektorné, veganskou stravu

Rezervovat místo si můžeš i na e-mailu rujana@email.cz nebo telefonu 776 550 524.

Více fotografií z minulých workshopů k nahlédnutí ve fotogalerii.