Workshopy

 

Pranavashya Kemp s Petrem Smilem

25. 08. 2021 - 29. 08. 2021 | Bělá nad Svitavou

jóga, jóga spánu a snění, pránájáma, meditace, vědomí

Náplní 4-denního jógového retreatu bude prohloubení jógové praxe na všech rovinách – tělesné, duševní i duchovní. Zaměříme se kromě cvičení ásan hlavně na jemné techniky rozvíjející vědomí – pránájámu, meditaci, jógu spánku a snění. Podrobné informace najdete zde:
https://www.pranayoga.cz/srpnovy-kemp-jogy-a-meditace-v-bele-nad-svitavou-s-petrem-smilem-25-29-srpna-2021/

Z PROGRAMU

– praxe ásan ​vycházející z Prana Vashya jógy
– pránájáma & meditace ​pro harmonizaci, energetizaci a psychohygienu
– nácvik hlubokých relaxací ​se záměrem prohloubit kontakt se sebou samými
– jóga spánku a snění ​(práce se sny, kultivace bdělosti ve snu atd.)

– možnost individuálních konzultací

PRO KOHO

Pro všechny, kdo se buď už setkali s Prana Vashya jógou anebo zatím ještě ne, ale cvičí v jiné tradici ásanové praxe, která je postavena na dýchání (např. Ashtanga Vinyasa jógy, různé formy Vinyasy atd.). Zvlášť bych retreat doporučil těm, kdo se chtějí od fyzického cvičení ásan posunout blíže a hlouběji k sobě …

Rezervovat místo si můžeš i na e-mailu rujana@email.cz nebo telefonu 776 550 524.

 
 

Chorvatsko – Ashtangová a yinová praxe – Katka R. a Patrick Hoenner

05. 09. 2021 - 12. 09. 2021 | Makarská riviéra, Bratuš

ashtanga jóga, dech, yin jóga, vipassana, meditace, moře, hory

Tento týdenní jógový retreat je určen k prohloubení vlastní praxe, k sebepoznání. Společně s hostem retreatu - Patrickem Hoennerem (Francie), kterého můžete znát z workshopů v ČR (Praha, Brno, Bělá nad Svitavou), se zaměříme na vytvoření harmonického a plného programu, který pro Vás bude velmi přínosný po různých stránkách. Propojení ideálních podmínek - jako je moře, hory, ásanová praxe, yinová praxe, pránájáma a meditační techniky vipassany, výborné a léčivé jídlo - nám má posloužit k vytvoření vnitřní rovnováhy a hojnosti. Je to ideální příležitost k tomu udělat si čas pro sebe, vytvořit si skvělý prostor v nádherných přírodních podmínkách a nabrat sílu pro zimní dny. Ranní ashtangovou praxi (s Kateřinou Rojkovou) a večerní yinovou praxi ( s Patrickem Hoennerem) propojíme s terapeutickými metodami a meditačními technikami vipassany, dále vás čeká lenošení u moře, procházky po riviéře, dechová cvičení a práce s pránou ráno na pláži, thajská terapeutická masáž, výtečná léčivá kuchyně od Světlany Synákové v duchu ajurvédy.....co více si přát. Pojeďte s námi na dovolenou do jižního Chorvatska a propojte příjemné s velmi užitečným.

16.000,- kč ( cena zahrnuje stravování, ubytování, lektorné, pojišťění i v případě storna, prostě vše kromě cesty)
28.900,- kč (zvýhodněná cena za oba 2 týdny zahrnuje stravovaní, ubytování, lektorné, pojištění v případě storna, cestu si hradí každý účastník zvlášť)

Rezervovat místo si můžeš i na e-mailu rujana@email.cz nebo telefonu 776 550 524.

Více fotografií z minulých workshopů k nahlédnutí ve fotogalerii.

 
 

Chorvatsko – Ashtanga Therapy týden u moře – Kačka a Elena

12. 09. 2021 - 19. 09. 2021 | Makarská riviéra - Bratuš

ashtanga jóga, dech, fyziojóga, jóganidra, relaxace, meditace, plavání, moře, procházky

Tento týdenní jógový retreat je určen k prohloubení vlastní praxe, k sebepoznání. Propojení ideálních podmínek - jako je moře, hory, ásanová praxe, fyzioterapeutické lekce, pránájáma a filozofie jógy, výborné a léčivé jídlo - nám má posloužit k vytvoření vnitřní rovnováhy a hojnosti. Je to ideální příležitost k tomu udělat si čas pro sebe, vytvořit si skvělý prostor v nádherných přírodních podmínkách a nabrat sílu pro zimní dny. Ranní a večerní praxe, lenošení u moře, procházky po riviéře, dechová cvičení a práce s pránou na ranní pláží, tématicky zaměřené fyziterapeutické lekce s Elenou Kianičkovou, výtečná léčivá kuchyně od Světlany Synákové v duchu ajurvédy.....co více si přát. Pojeďte s námi na dovolenou do jižního Chorvatska a propojte příjemné s velmi užitečným.

16.000,- kč (cena zahrnuje vše - letos i kvalitní pojišťění v případě storna - kromě cesty)
28.900,- kč - zvýhodněná cena pro účastníky na celé 2 týdny

Rezervovat místo si můžeš i na e-mailu rujana@email.cz nebo telefonu 776 550 524.

Více fotografií z minulých workshopů k nahlédnutí ve fotogalerii.

 
 

Jóga a ajurvéda – cesta k vyrovnanému a zdravému životu

15. 10. 2021 - 17. 10. 2021 | Retreat centrum Bělá nad Svitavou

jóga, ajurvéda, relaxace, meditace, putování naučnou stezkou

Tématem tohoto víkendového semináře je životní rovnováha, cesta k vitalitě a kvalitě života. Víkend je zaměřený na fyzickou praxi ásan a dechových technik, a na mentální rovině k rozvíjení pozornosti a koncentrace, je však také doplněn podstatným prvkem zdravého a léčivého životního stylu - tj. znalostmi ajurvédy, která je považována za bránu ke šťastnému a vyrovnanému životu. Tento víkend je laděný tak, abychom v sobě rozvinuli kvality života, které se nám nabízejí a jsou přirozené. Volné odpoledne strávíme venku na naučné svitavské stezce v objevování zajímavostí v okolí. Víkendem vás provedou: Kateřina Rojková, která se s vámi bude dělit o znalosti z oblasti světa jógy, a Světlana Synáková, která otevře pokličku ajurvédských znalostí - ne však v praktické rovině vaření, nýbrž v rovině porozumění principům ajurvédské alchymie života. Srdečně se na vás těšíme. Po celý víkend bude zajištěna ajurvédská strava právě z ruky Světlany Synákové. Celý projekt je zaštítěný ekologických architektem Michalem Hendrychem, se kterým chystáme sérii velmi zajímavých ekologicko-jógových workshopů - spojených se sázením ovocných stromů - v blízké budoucnosti https://www.theway.cz/akce/cesta-jogy-mezi-stromy/

4.000,- kč - tato cena zahrnuje vše - lektorné, veganské stravování, ubytování
povinná záloha je 1.000,- na č.ú., které najdete v sekci kontakt - v případě nekonání akce vám tato záloha bude vrácena

Rezervovat místo si můžeš i na e-mailu rujana@email.cz nebo telefonu 776 550 524.

Více fotografií z minulých workshopů k nahlédnutí ve fotogalerii.